miercuri, 24 iunie 2026

no comment

     Nici transformarea blogului in unul de nutritie si "wel-being" vad ca nu m-a salvat de la comentariile femeilor. Noroc ca nu le aprob spre publicare. Am avut și in trecut  cazuri in care cate o diva d-asta îmi trimitea inimioare si trandafiri pe fluxul de comentarii ( era clară intentia - spre curvire!... ). Acum insa is prea multe!  Tipele astea nu stiu că eu am un abțibild lipit pe spatele telefonului, o icoană sfințită, care mă apără oricând de curvire. 😊

Niciun comentariu: