Nici transformarea blogului in unul de nutritie si "wel-being" vad ca nu m-a salvat de la comentariile femeilor. Noroc ca nu le aprob spre publicare. Am avut și in trecut cazuri in care cate o diva d-asta îmi trimitea inimioare si trandafiri pe fluxul de comentarii ( era clară intentia - spre curvire!... ). Acum insa is prea multe! Tipele astea nu stiu că eu am un abțibild lipit pe spatele telefonului, o icoană sfințită, care mă apără oricând de curvire. 😊
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu